Przebieg rezerwacji

Pytania i odpowiedzi na temat sposobu rezerwacji

I. Mają Państwo trzy możliwości wyszukania odpowiedniego obiektu poprzez stronę startową:

 1. Proste wyszukiwanie:
  wpiszcie tutaj swój termin podróży:
  Proszę kliknąć „Szukaj“, aby wyświetlić aktualnie dostępne obiekty.
  Kalendarz:
  Kliknij pole przyjazdu i wyjazdu, aby otworzyć kalendarz. Za pomocą symbole strzałek po lewej i prawej stronie oznaczenia miesiąca można przełączać się między miesiącami. Alternatywnie można również użyć dla miesiąca i roku. Wystarczy kliknąć odpowiednią datę, aby przenieść ją do pola przyjazdu lub wyjazdu. pole.
  Oferta:
  Jeśli chcesz wyświetlić całą gamę naszych produktów dla danego kraju, najpierw wybierz kraj, a następnie najpierw kraj, a następnie w polu wyboru region i miasto wybierz "wszystkie" i nie wpisuj nic w pozostałych polach. w pozostałych polach. Następnie kliknij "Rozpocznij wyszukiwanie"!
 2. Dalsze kryteria:
  Kliknij "Wyszukiwanie zaawansowane" na lewym pasku wyboru! Spowoduje to otwarcie kolejna część formularza na dole.
  Tutaj można wprowadzić określone kryteria wyszukiwania. Po wprowadzeniu kliknij "Szukaj" na dole strony!
 3. Szybkie szukanie
  W "Wyszukiwaniu bezpośrednim" w prawym górnym rogu pod menu głównym dostępna jest opcja bezpośredniego wyświetlania poszczególnych obiektów.
  Wpisz nazwę lub kod szukanego obiektu wakacyjnego w polu wyszukiwania pole wyszukiwania. Po wprowadzeniu pierwszych trzech znaków zostaną wyświetlone sugestie wyszukiwania. wyświetlone zostaną sugestie wyszukiwania, które można zaakceptować, klikając je. Jeśli nie chcesz wybrać sugestii, kliknij ikonę "szkła powiększającego" po prawej stronie wpisu. po prawej stronie wpisu, aby uruchomić wyszukiwanie.

II. W jaki sposób mogę obliczyć lub zlecić obliczenie ceny?

 1. Wynik wyszukiwania stanowi liste obiektów, które odpowiadają zadanym przez Państwa kryteriom. Proszę kliknąć żądany obiekt, aby wyświetlić szczegółowy opis, dodatkowe zdjęcia i dokładną kalkulację ceny.
 2. Po wybraniu obiektu wyświetlona zostanie najkorzystniejsza oferta rezerwacji. Mogą Państwo zmienić wstępnie wybrane obiekty lub dodać inny rodzaj zakwaterowania. W tym celu proszę wybrać jeden z obiektów znajdujących się pod propozycją rezerwacji, a następnie zmienić liczbę i kliknąć „Oblicz cenę”.
 3. Proszę zauważyć, iż wyliczenie ceny otrzymacie tylko w przypadku,gdy wcześniej wpisaliście w odpowiednie pola datę podróży oraz ilość osób.
 4. Jeśli nie wprowadzono jeszcze daty przyjazdu i wyjazdu, pod zdjęciami obiektu zostanie wyświetlone zapytanie. pod zdjęciami obiektu zostanie wyświetlony monit o wprowadzenie danych. Następnie zostanie również wyświetlona cena obiektu.

III. W jaki sposób mogę zarezerwować?

 1. Poniżej kalkulacji ceny w polu "Twój wybór", po prawej stronie ceny całkowitej wyświetlane jest pole "Zarezerwuj teraz". Jego kliknięcie spowoduje przejście do formularza rezerwacji.
 2. Wprowadź swoje dane osobowe i szczegóły płatności, a następnie kliknij duży pomarańczowy przycisk "Zarezerwuj podróż". a następnie kliknij duży pomarańczowy przycisk "Zarezerwuj podróż".

IV. Ogólne warunki świadczenia usług

W formularzu zgłoszeniowym oraz na każdej stronie w jej dolnej części znajdą Państwo link dotyczący stosowanych przez nas ogólnych warunków sprzedaży. Można się tam z nimi zapoznać i zapisać w pamięci.
Zwracamy uwagę, że biuro Adrialin nie zapisuje tekstu umowy. Naturalnie wszystkie istotne dane rezerwacji otrzymają Państwo wraz z jej potwierdzeniem.

V. Potwierdzenie rezerwacji:

 1. Po wpłynięciu rezerwacji wyślemy Państwu w ciągu kilku minut potwierdzenie jej otrzymania albo potwierdzenie rezerwacji e-mailem ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi dalszych kroków.
 2. Jeżeli w przeciągu godziny od złożenia rezerwacji nie otrzymają Państwo od nas e-maila, prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie.
 3. W przypadku, gdy otrzymają Państwo najpierw tylko potwierdzenie zgłoszenia rezerwacji z reguły w ciągu 24 godzin przesyłamy drogą elektroniczną potwierdzenie rezerwacji wraz z fakturą.

VI. Zapłata

Informacja o płatności pojawi się w zakładce "Opcje płatności", gdy tylko przeprowadzisz kalkulację ceny dla wybranego obiektu. W procesie rezerwacji można wybrać jeden z trzech wariantów płatności:

 1. Zapłata przelewem bankowym
  • Po potwierdzeniu rezerwacji prosimy o natychmiastową wpłatę kaucji za wynajem w wysokości 20 % ceny wycieczki.
  • Pozostałą część należy wpłacić do 6 tygodni przed rozpoczęciem podróży.
  • W przypadku rezerwacji krótkoterminowych (na 6 tygodni przed wyjazdem) należy uiścić całą kwotę za podróż.
  • Płatność przelewem jest możliwa tylko do 41 dni przed rozpoczęciem podróży, w ciągu ostatnich 40 akceptowane są wyłącznie sposoby płatności wyszczególnione w punktach od 2 do 4.
  • Wszelkie wykorzystane usługi dodatkowe będą płatne na miejscu (chyba, że w opisie obiektu zaznaczono, że są wliczone w cenę).
 2. Zapłata kartą kredytową
  • Możecie zapłacić następującymi kartami kredytowymi: Master, VISA i American Express.
  • W przypadku dokonania rezerwacji na więcej niż 7 tygodni przed wyjazdem, mają Państwo możliwość wyboru, czy cała kwota zostanie pobrana natychmiast, czy tylko 20 % jako depozyt za wynajem. Jeśli wybierzesz tutaj depozyt za wynajem, pozostała kwota zostanie pobrana 6 tygodni przed wyjazdem. Prosimy o zwrócenie uwagi na to, aby Państwa karta kredytowa nie utraciła w tym czasie swojej ważności.
  • Wszelkie wykorzystane usługi dodatkowe będą płatne na miejscu (chyba, że w opisie obiektu zaznaczono, że są wliczone w cenę). )
 3. Wyrażenie zgody na obciążenie rachunku
  • Jeśli posiadają Państwo konto bankowe w Niemczech lub Austrii, mogą Państwo zapłacić w trybie polecenia zapłaty.
  • W przypadku dokonania rezerwacji na więcej niż 7 tygodni przed wyjazdem, mają Państwo możliwość wyboru, czy cała kwota zostanie pobrana natychmiast, czy tylko 20 % jako depozyt za wynajem. Jeśli wybierzesz tutaj depozyt za wynajem, pozostała kwota zostanie pobrana 6 tygodni przed wyjazdem.
  • Wszelkie wykorzystane usługi dodatkowe będą płatne na miejscu (chyba, że w opisie obiektu zaznaczono, że są wliczone w cenę).
 4. Płatność przez PayPal
  • Jeśli posiadają Państwo konto PayPal, można dokonać płatności przez PayPal.
  • W przypadku rezerwacji dokonanej na więcej niż 7 tygodni przed wyjazdem mają Państwo możliwość wyboru, czy cała kwota zostanie pobrana natychmiast, czy tylko 20 % jako depozyt za wynajem. Jeśli wybierzesz tutaj depozyt za wynajem, na krótko przed upływem pozostałej kwoty otrzymasz link, za pomocą którego możesz ponownie wprowadzić informacje o płatności, aby mogła ona zostać obciążona.
  • Wszelkie wykorzystane usługi dodatkowe będą płatne na miejscu (chyba, że w opisie obiektu zaznaczono, że są wliczone w cenę).

VII. Dokumenty podróżne

 1. Jeżeli cała kwota za podróż ma zostać zapłacona świadczeniodawcy na miejscu, wyślemy Państwu wraz z potwierdzeniem rezerwacji adres i dane kontaktowe obiektu.
 2. Pod warunkiem, że cała cena podróży zostanie nam wpłacona, po wpłaceniu całej ceny podróży prześlemy Państwu dokumenty niezbędne do odbycia podróży (voucher podróżny wraz z kierunkami i informacjami o podróży) pocztą elektroniczną oraz na życzenie bezpłatnie pocztą.

VIII. Obsługa Klienta

Oczywiście przed Państwa pobytem i w jego trakcie do Państwa dyspozycji pozostają pracownicy działu obsługi klienta w Niemczech. W trakcie Państwa urlopu pomocy udzieli personel w Państwa obiekcie lub jeden ze znających lokalne warunki pracowników.