Opinie klientów

Tutaj znajdą Państwo tylko niewielki fragment listów, jakie dobrowolnie piszą nasi klienci z całego świata i które przychodzą do nas codziennie :

Rodzina

„Chciałam bardzo podziękować za uprzejmą, życzliwą i kompleksową opiekę. ”

(Dr. Sigrid K. z Niemiec)

„Bardzo dziękuję. Oferują Państwo usługi najwyższej klasy, które bardzo wysoko cenimy.”

(John H. z Anglii)

„Chciałem jeszcze raz podziękować za staranne przygotowanie naszego urlopu, który był w pełni udany. Spędziliśmy 15 cudownych dni we wspaniałym miejscu. Jeszcze raz bardzo dziękuję. W następnym roku na pewno skorzystamy z Państwa usług, a w międzyczasie będę polecał Państwa biuro przyjaciołom i znajomym. ”

(Alberto S. z Włoch)

„Chciałam podziękować za bardzo szybki czas reakcji i wyśmienitą opiekę.”

(Monika S. z Polski)

„Dziękuję za nieskomplikowany i miły serwis.”

(Walter P. z Niemiec)

„Chcielibyśmy poinformować, że wróciliśmy z wakacji, zakwaterowanie było świetne, a właściciele przemili. Dziękuję bardzo. ”

(J. E. z Węgier)

„Dziękujemy Wam za wspaniały urlop, który spędziliśmy bez problemów, zmartwień i kłopotów. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom za bardzo dobrą organizację. ”

(Marchioro P. z Włoch)

„Dziękuję całemu zespołowi Adrialin za doskonały serwis internetowy. Apartament był bardzo ładny i wszystko odbyło się zgodnie z planem! Cieszy mnie, że mogłam zdobyć zaufanie do internetowego biura podróży i to mimo tego, że nie zawsze rezerwacje internetowe przebiegają tak bezproblemowo… ”

(Claudia M. z rodziną z Niemiec)

„Pochwała za organizację i szybkość.”

(Mirco S. z Włoch)

„Chciałem podziękować za zorganizowanie naszego urlopu i mam nadzieję, że ponownie będziemy mogli skorzystać z usług Państwa biura. ”

(John P. z Anglii)

„Dziękuję za super szybką realizację!!! (…) Oferują Państwo naprawdę dobry i godny polecenia serwis! ”

(Georg R. z Niemiec)

„Bardzo dziękuję, że o wszystko się Państwo zatroszczyli. Są Państwo bardzo uprzejmi.”

(Deleu K. z Francji)

„Szanowni Państwo, właśnie wróciliśmy z urlopu w Novigradzie. Było cudownie! Mieszkanie wypoczynkowe było bardzo ładne i w pełni odpowiadało opisowi zamieszczonemu na waszej stronie internetowej. Przyjechaliśmy przed planem, a mimo to mieszkanie było już przygotowane. W agencji zostaliśmy obsłużeni szybko, miło i kompetentnie. Na pewno dokonamy kolejnych rezerwacji w waszym biurze. Dziękuję i pozdrawiam. ”

(Dagmara G. z Polski)

„Witam zespół Adrialin, w tym roku po raz pierwszy zarezerwowaliśmy nasz urlop w Chorwacji przez Internet. Wtedy znaleźliśmy też Wasze biuro, ponieważ macie świetne oferty. Chcielibyśmy Was bardzo pochwalić: wszystko odbyło się bez najmniejszych problemów (wszystkie dokumenty dotarły do nas bez opóźnień), w tym zameldowanie i wymeldowanie. Spędziliśmy bardzo udany urlop w Chorwacji i przy planowaniu następnego na pewno skorzystamy z Waszej oferty i będziemy polecać Was dalej. ”

(Rodzina M. z Niemiec)

„Dzień dobry, nazywam się Ammeli G. i w sierpniu zarezerwowałem na waszej stronie urlop w hotelu Delfin w miejscowości Porec. Z waszą pomocą udało nam się spędzić udany urlop. Byliście uprzejmi, profesjonalni i zorganizowani i za to należy wam się pochwała. ”

(Ammeli G. z Włoch)

„Jeszcze raz bardzo dziękuję za tak szybką zmianę rezerwacji! Uratowaliście nasz urlop – na pewno polecę was dalej! ”

(Erwin P. z Niemiec)

„Dziękuję. Jestem bardzo zadowolony z Waszego serwisu i profesjonalizmu. Poleciłem Was już moim znajomym. Super!! ”

(Flavio R. z Włoch)

„Dziękuję za szybki, profesjonalny i wyśmienity serwis!”

(Christine A. z Niemiec)

„Byłem bardzo zadowolony z hotelu i serwisu. Bardzo udany urlop. Dziękuję. ”

(Valfrido T. z Włoch)